Ferdi Kaza Sigortası

FERDİ KAZA (Bireysel Kaza Sigortası)

Sokakta yürürken, markette alışveriş yaparken ya da parkta çocuklarınızla oynarken…

Bunlar gibi pek çok ortamda, size güvence sağlayan, ister bir kapkaç, ister basit bir kaza durumunda ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok teminatı kapsayan Bireysel Kaza Poliçesi alternatiflerimiz ile size en uygun çözüm ortağı olduğumuzu görecek, bunlar gibi pek çok durumda uğrayabileceğiniz zararlarla ilgili güvence altında olmak için doğru adreste olduğunuz hissedeceksiniz.

Kazanın nerede, kimin başına gelebileceğini kestirmek elbette mümkün değildir.
Ancak, bir kaza sonucu uğrayacağınız bedeni zararlardan ferdi kaza sigorta poliçesi yaptırarak kurtulmak mümkün.

Ferdi Kaza Sigortası, poliçe süreniz boyunca günün her saatinde, dünyanın neresinde olursanız olun, iradeniz dışında karşılaşacağınız kazalar sonucu uğrayabileceğiniz zararlara karşı maddi teminat sunan bir hizmettir.

Güvence Kapsamımız:

Vefat : Uğrayacağınız bir kaza sonucu vefatınız halinde, poliçede belirtilen limit dahilinde ve maluliyet oranlarına göre ödeme yapılmaktadırç
Sürekli Sakatlık: Uğrayacağınız bir kaza sonucu sürekli sakat kalmanız halinde, poliçede belirtilen limit ve maluliyet oranlarına göre ödeme yapılmaktadır.
Tedavi Masrafları: Uğrayacağınız bir kaza sonucu yaralanmanız halinde, yapılacak tüm tedavi ve diğer tıbbı giderler, poliçede belirtilen limit dahilinde, poliçe kapsamına dahildir.

Ücretsiz Teklif Al

Bilgilerinizi İletin, Teklifimizi En Kısa Sürede Bildirelim

allianze
groupama
bereket-sigorta
ergo-sigorta
ankara-sigorta
doga-sigorta
neova
unico-sigorta
nn-sigorta