Hayat Sigortası

HAYAT SİGORTASI NEDİR?

Hayat Sigortası, yaşamınızı kaybetmeniz durumunda yakınlarınızın, daimi bir sakatlık ya da kritik hastalık durumunda ise hem sizin hem de yakınlarınızın yaşam standartlarını ekonomik açıdan korumanızı ve sevdiklerinizin geleceklerini güvence altına almanızı sağlar.

İyi Yaşa Hayat Sigortası

Sayfa İçeriği

​​​​​​​​Güzel bir hayat için İ​yi Yaşa!

İyi Yaşa Hayat Sigortası, sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alan, yenilikler ve fırsatlar sunan benzersiz bir hayat sigortasıdır.

Sağladığı güvencenin yanı sıra prim garantisi ve yenileme garantisi ile hayatınızı kolaylaştırır.

Gelin siz de benden sonra tufan demeyin; İyi Yaşa Hayat Sigortası’yla tanışın, sevdiklerinizin geleceğini güvence altına alın.

Kimler Faydalanabilir?

18-60 yaş arasındaki sağlıklı herkes İyi Yaşa Hayat Sigortası’ndan faydalanabilir.

​​​Prim Garantisi Nedir?​

Yaşınıza ve teminat tutarınıza göre belirlenen ödeme planının, sigorta süresi boyunca geçerli olacağına ve sürpriz prim artışlarının olmayacağına dair size verdiğimiz garantidir.​​

​Yenileme Gara​ntisi Nedir?

Poliçeniz yürürlüğe girdikten sonra, sigorta süresi boyunca sağlık durumunuzla ilgili olarak herhangi bir tıbbi inceleme ve değerlendirme istemeyeceğimize dair verdiğimiz garantidir.​​

​Hangi Teminatları Kapsar?

​​​Vefat Teminatı:

Herhangi bir nedenden dolayı vefat halinde, poliçenizde belirtilen teminat tutarı kadar sevdiklerinize tazminat ödemesi yapılır.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı:

Kaza sonucu ya da kazaya bağlı nedenlerle, hemen veya kaza tarihinden itibaren bir yıl içinde vefat halinde, poliçenizde belirtilen teminat tutarı kadar sevdikllerinize tazminat ödemesi yapılır.

Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı:

Kaza sonucu olarak hemen gerçekleşen ya da kazaya bağlı nedenlerle iki yıl içinde oluşan daimi maluliyet halinde tazminat ödemesi yapılır.

Hastalık Sonucu Maluliyet Teminatı:

Poliçe süresi içinde teşhis edilen​ bir hastalık sonucu, teşhis tarihinden itibaren bir sene içinde daimi maluliyet oluşması durumunda tazminat ödemesi yapılır.

Primlerimi nasıl ödeyebilirim?

Primlerinizi kredi kartınız ile yıllık peşin veya 9 taksitle ödeyebilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al

Bilgilerinizi İletin, Teklifimizi En Kısa Sürede Bildirelim

allianze
groupama
bereket-sigorta
ergo-sigorta
ankara-sigorta
doga-sigorta
neova
unico-sigorta
nn-sigorta